Sopimusvalmistuksen asiantuntijat palveluksessasi, ota yhteyttä!

 

Kirsi Junnilainen / Manutec

KIRSI JUNNILAINEN
Liiketoimintajohtaja
+358 50 487 1957
 kirsi.junnilainen@manutec.fi
 

 

Hannu Karlsson / Manutec

HANNU KARLSSON
Toimitusjohtaja
+358 40 779 3893
hannu.karlsson@manutec.fi
 

 

Minna Karlsson

MINNA KARLSSON
Projektipäällikkö
+358 40 709 6496
minna.karlsson@manutec.fi
 

 

 

placeholder

MARI REHMONEN
Osto- ja logistiikkapäällikkö
+358 40 742 9056
mari.rehmonen@manutec.fi
 

 

Niko Junnilainen / Manutec

NIKO JUNNILAINEN
Laitevalmistus
+358 50 566 2666
niko.junnilainen@manutec.fi
 

 

Myynti

MYYNTI JA OSTO
myynti@manutec.fi
osto@manutec.fi
 

 

 

laskutus

VERKKOLASKUOSOITE
003727846532
Operaattoritunnus:
003721291126 (DABAFIHH)
 

 

osoitteet

TOIMITUSOSOITE
Inkereentie 566
OVI 6
24280 Salo

logistiikka

TAVARAN VASTAANOTTO JA LÄHETTÄMÖ
+358 40 484 9125
logistiikka@manutec.fi

 

Tervetuloa meille!